Yöresel Kıyafetler

Her ilimizin ve kendine ait folklor ve yöresel kostümü oldugu gibi bu kostümleri istenir ise kiralık olarak da verebilmekteyiz.Folklor kostümlerini tek tek alabildiğiniz gibi ayrı ayrı parça parça da alabiliyorsunuz. yöresel folklor kostümü genel olarak yarışmalarda kullanılan orjinal ürünler olup bu ürünlerde en üst seviyede işçilik ve kumaş kalitesi kullanılmaktadır.Bu kumaş kaliteleri Kumaş atölyemizden istediğiniz renk ve desenleri seçerek kendinize ait kostüm kreasyonunuzu da oluşturabilirsiniz.Özel kostüm imalatıda bu sekilde mümkün olmaktadır. Folklor kostümlerinin bir çok parçası ayrı ayrı satıldığı gibi örneğin adana şalvarı, şile bezi gömlek, poplin hakim yaka gömlek, hasanbeyli dokuma kuşak, bel kuşağı, toptan fes olarakta fiyat talep edebilirsiniz.

Kiralık çocuk kostümleri 25 tl den başlayan fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize verilmektedir. Kostümün orjinal yada gösterilik olması kiralama ücretini aşağı yukarı şekilde değişmektedir.Folklor kostümü imalatımız 1980 yılından beridir devam etmekte olup kapalıçarsıda ve üsküdar da satış ve kiralama yapabilmekteyiz.

Yöresel kıyafetler kategorisinde istediğiniz tüm illerimizin kıyafetlerini bulabilirsiniz ayrıca illerimizi kendi içlerinde farklı ilçelerininde kendine ait kendine has kostümleri içinde bizden talep edebilirsiniz. bizlere istanbul kapalıçarsıda dilek işleme ve dilek tekstil olarak ulaşabilirsiniz