Referanslarımız Kostüm

İstanbul Firmamız olmamıza karsın 1988 yılından beridir istanbul içi olduğundan daha çok Türkiye geneli ve Yurtdışına kostüm vermekteyiz.Ayrıca günümüzde dizilerin ve tiyatroların Osmanlı temalı olması bizim sektorumuzde bir çok yenilik ve hareketlilik getirmiştir.Bugün bir çok film dizi reklam ve belgesellere kostüm vermekteyiz.

Ayrıca günümüzde Türkçe olimpiyatları, Yurt dışında Türk ve İslam derneklerine, hatta bir çok hediyelik eşya satan ve otantik kostüm kıyafet satan farklı ülkelere kıyafetlerimizin satışını yapmaktayız.

Bir çok fuar a Osmanlı kıyafetlerimizi ve Geleneksel Halk kostümlerimizi tanıtım ve satış amaçlı götürüp çok olumlu sonuçlar aldık.Günümüzde Arap yarımadası, Kuzey afrika ülkeleri, Türki Devletler , Balkanlar ve Türk Kültürünün ulaştığı bir çok ülke de biz ve bizim atalarımıza olan sevgi sayesinde işlerimizi daha keyifli yapmakta ve gördüğümüz bu olumlu tepkilerin sayesinde ecdadımızdan hayırla yadetmekteyiz.

Firmamız yurt içinde ve yurt dışında bir çok kolej, okul , dernek , anaokulu ve eğitim kurumları ile çalışmakta olup bazıları şunlardır.