Dilek İşleme Kostüm Modelleri

Bu bölümde firmamız dilek işleme olarak elinizde bulunan yada çizim yapmıs oldugunuz yada farklı firmalardan yada gösterilerden tasarladığınız ürünlerin modelleri ile yeniden farklı sekilde imalat etmemizden bahsetmiş olucağım.

Firmamız 1980 yılından itibaren anadolu ve trakya hatta dış türk ülkelerinde kosova, arnavutluk, makedonya gibi ülkelerden gerek ülkeleri ziyaret ederek gerekse ülkemize gelen ve bu işlerle uğraşan müşterilerimiz sayesinde cok olumlu bilgilere sahip olmuştur.Buna mutakıp elimizde bulunan kostüm modelleri ve kalıplarımız bizim sermayemiz olmuştur. Bugün dükkanımıza gelen yada telefonla bize ulaşan her müşterimizin ne istedigini anlayabilmek bunları tasarlayıp kalıpsız olarak ürünü çıkartmak yılların verdigi bir birikimden kaynaklanmaktadır.

Dilek işleme kostüm modellerini satabildiği gibi folklor kostümü kiralama da yapmaktadır. Üsküdar da bulunan 10 kişilik dikim atölyemiz 3 kişilik işleme ve nakış ustamız ve babalarımızın kesim ve pastal atımda olması firmamızın daha güçlü ve hızlı ürünleri en uygun fiyata çıkartma sına sebeptir. Firmamızın tescil haklari saklı olan ürünlerimizi internet sayfasından paylasmaktayız. yanlız kendimizin üretimi olan ve başkalarının modellerimizi çalmaması için özel olarak istemeniz gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için lütfen firmamıza kapalıçarsı fatih eminönündeki dükkanlarımızdan yada üsküdar anadolu yakasındaki magzamız yada atölyemizden alabilirsiniz Ayrıca 0555 803 13 85 yada 0555 803 13 84 nolu telefonlardan ulaşıp bilgi alabilirsiniz