Katibim Kız Kostümü

KATİBİM KIZ KOSTUMU 1KATİBİM KIZ KOSTÜMÜ 2

Katibim kız kostüm kiralama ve satın alma olarak alabileceğiniz gibi ayrıca katibim çanta, katibim şemsiye, yazma olarakta satın alabilir yada kiralama yapabilirsiniz. Kumaşlarımız kesinlikle naylon saten değildir.Kullandığımız kumaş şanel saten diğer bir adıylada kristal satendir.Daha tok ve parlak duruşun arkasında kullandığımız kumaşların bursa kumaşı olması ve Türk malı olmasının sebebi vardır.Firmamız şemsiyeleri özel üretmekle birlikte istediğiniz şemsiye rengini yada vericeğiniz kumaştan şemsiye imalatı da yapabilmektedir.

,Katibim yada katibe kıyafeti Üsküdara giderken oyunun da kullanılan ve 23 nisan kıyafetlerinde en çok tercih edilen kostümden olup bu kostümün 10 farklı rengi stoklarımızda bulunmaktadır.Kostüm içerisinde olan parçalar şunlardır.

Güpürlü yazma, Güpürlü katibim Boğçası (Çanta), Güpürlü Mendil, Güpürlü Fistan Elbise, ve Güpürlü Şemsiyedir. Ürün içerisinde pisi pisi ayakkabı verilmekte olup bu ayakkabılar ayrı siparişleriniz olduğu takdirde kargo yada dükkandan teslim verilebilmektedir.Katibim kız kostümünün siparişini vermek istediğinide çocugunuz kaç yaşında olduğundan çok kaç yaşında gösterdiğini söylemenizin çok büyük önemi vardır. Tabiki eğer enseden ayak bileğine kadar olan omuz topuk ölçüsünü alabiliyorsanız bu daha güzel ve hatasız olur.Busayede kostümünüzü tam olarak çocugunuza giydirebilirsiniz.Kostümün belinde bulunan kendinden kuşağı kostümde büyük gelme sıkıntısını tamamiyle gidermektedir.

Katibim kostümün kiralamak ve satın almak için lütfen bizleri arayın